Šī gada 28. novembrī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā viesojās ASV vēstniecības pārstāvji, preses un kultūras atašejs Čads Tvitijs (Chad Twitty) un mediju speciāliste Kristina Gildejeva.

ASV pārstāvji tikās ar ATV skolēniem un skolotājiem, lai diskutētu par jautājumiem, kas sasitīti ar stereotipiem, kas valda Latvijā un Eirpā par Amerikas Savienotajām Valstīm, amerikāņiem, viņu dzīvesveidu un dabu, kā arī par kopīgo un atšķirīgo Eiropā un ASV. Pēc Čada Tvitija prezentācijas, kurā viņš uzsvēra to, ka bieži vien izveidojušies priekšstati par valsti un tās iedzīvotājiem ir maldīgi un rada nepareizu iespaidu, ATV skolēni piedalījās diskusijā un aktīvi uzdeva viņiem interesējošus jautājumus. Aktīvākie skolēni saņēma nelielas veicināšanas balvas no ASV vēstniecības.

Tikšanās izskaņā ASV preses un kultūras atašejs Čads Tvitijs (Chad Twitty) un mediju speciāliste Kristina Gildejeva pateicās par iespēju apmeklēt Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolu un izteica vēlmi un priekšlikumus turpmākai sadarbībai.

Vineta Pavlova,
ATV Angļu valdas skolotāja