Š.g. 12.februārī plkst. 13.00.  notika  karjeras stunda 12.klašu skolēniem, uz kuru bija aicināta NVA Rēzeknes filiāles konsultante EURES jautājumos par darba iespējām Eiropā un Latvijā Inga Gerasimova. Pasākums  sākās ar prezentāciju  par EURES projektu, kā arī dažādām aktivitātēm, lai veicinātu diskusiju. Pārējais laiks tika  atvēlēts skolēnu jautājumiem. Uzreiz pēc karjeras stundas tika veikta atgriezeniskā saite. Kā atzina ATV jaunieši, tad karjeras stunda esot aizvadīta interesanti, iegūstot daudz noderīgas informācijas:

  • ,,Es iepriekš nezināju par tādu platformu ka EURES, un ceru, ka man jauniegūtās zināšanas noderēs nākotnē!” (J. Platacis)
  •  ,,Lekcijas laikā aktīvi darbojos. Uzzināju par EURES programmu, kura palīdz atrast darba vakances ārzemēs un sniedz informatīvu palīdzību gan par atgriešanos no ārvalstīm, gan par darbību tajās. Pagaidām nezinu cik ļoti aktuāla šī informācija ir priekš manis, jo plānoju palikt Latvijā un vēl tikai kaļu plānus nākotnei” (A.Arbidāns).
  • ,,Sniegtā informācija bija tiešām noderīga, uzzināju par daudzām iespējām, kuras varbūt nākotnē izmantošu!” (L. Prakhouskaja)
  • ,,Informācija bija ļoti vērtīga. Es uzzināju par darba iespējām ārzemēs un vietni, kur var meklēt darba vakances visā Eiropā” (V. Jupatovs)
  • ,,Esmu uzzinājis par pasākumu ,,Darbs un karjera Latvijā” š.g. 25.maijā, kur būs iespēja tikties ar Latvijas darba devējiem un veikt pārrunas ar tiem” (Dāvis Pavlovs).

Z.Bodža
karjeras konsultante