Šogad Rēzeknes novada pašvaldība uzsāka erudīcijas spēļu sēriju par tēmām glezniecībā, literatūrā, kino un mūzikā. Mūsu skolas 11.a klases skolnieki Alberts Mārtiņš Grīns, Valērija Orlova, Reinis Pēteris Jurāns un Katrīna Skutele aktīvi piedalījās visās spēles kārtas, kas norisinājās sākot ar 26. janvāri līdz pat 27.aprīlim zoom plaformā.

“Esam gandarīti un ļoti priecīgi par šāda veida iespēju. Izsakām milzīgu pateicību gan Rēzeknes novadam, gan arī Anitai Rudzišai par jauki un lietderīgi pavadītu laiku, kā arī ATV skolotājām par palīdzību sagatavošanās procesā. Sev ieguvām daudz kā jauna,” atzīst ATV skolēni.

Starp 7 skolām ieguvām godalgoto otro vietu, taču arī individuālie rezultāti neatpaliek, kas motivē skolēnus nākamreiz pārspēt savus rezultātus. Kā otrās vietas ieguvēji komanda saņēma 100 eiro, ko ir izlēmusi dāvināt skolai. Skolēni piebilst: “Mēs īsti pat nezinājām par balvu, bijām priecīgi saņemt grāmatas. Tāpēc kopīgi tika izlemts naudu uzdāvināt skolai, lai iegādāties kādu jaunu dīvānu vai pufu.”

Katrīna Skutele