Šī gada 23.aprīlī mūsu skolas skolnieces – Keita Emīlija Orlovska, Dita Kataja– Paegle un Sanvita Zute – zoom platformā organizēja tiešsaistes pasākumu jauniešu iniciatīvu projekta „18! Vai tā ir brīvība?” ietvaros.

Šoreiz 30 dalībniekiem no dažādām Rēzeknes skolām bija iespēja iepazīties un apgūt, kā veikt komunālos maksājumus. Pasākuma sākumā dalībnieki tika iepazīstināti ar prezentāciju, kur tika atklāts, kas tad īsti ir komunālie maksājumi un kā tos veikt. Turpinājumā skolēni tika sadalīti 8 komandās, lai tiktu galā ar izlaušanās spēli ”18! Vai tā ir brīvība?”. Spēle sastāvēja no 3 uzdevumiem, kur vajadzēja noteikt mēneša laikā patērēto ūdens daudzumu un elektroenerģiju. Pasākuma noslēgumā dalībnieki piedalījās kahoot viktorīnā un pārbaudīja iegūtās zināšanas.

Laurus plūca un 1. vietu ieguva Evelīna Geikina (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija) un savā īpašumā ieguva T-krekla ar projekta logo.

2. vietu izcīnīja Anastasija Šerkina (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija) un balvā saņēma krūzi ar projekta logo.

3.vietā ierindojās Airita Trukšāne (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija) un ieguva flešatmiņu ar projekta logo.

Pie ATV suvenīriem tika 4.un 5. vietas ieguvējas- Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas skolnieces Katrīna Skutele un Linda Zunda. Apsveicam!

Dalībnieki atzinīgi novērtēja pasākumu:

  • “Veidot biežāk šāda veida pasākumus, kas iemāca jauniešiem dzīvei svarīgas un noderīgas lietas!”
  • “Turpināt veidot tamlīdzīgus pasākumus.”

Keita Emīlija Orlovska,
projekta organizatore