Šī gada 27. janvārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika Rēzeknes valstspilsētas Jauniešu forums ”Iedvesmo Rēzekni”. Svinīgajā pasākumā tika apbalvoti labākie Jaunatnes nozares censoņi. Tika izvirzītas šādas nominācijas: “Labākā nometne Rēzeknes bērniem”, “Rēzeknes valstspilsētas jauniešu iedvesmotājs”, “Rēzeknes valstspilsētas jauniešu virzītājspēks”, “Labākais iniciatīvu projekts Rēzeknē” un “Rēzeknes pilsētas gada iedvesma”. Pasākumā bija silta un draudzīga atmosfēra, muzikālo noskaņojumu nodrošināja grupa “Another tuesday”.

Uz pasākumu tika uzaicināti arī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas skolēni, jo iepriekšējais gads bija bagāts ar interesantu un radošu jauniešu iniciatīvas projektu īstenošanu. 2022. gadā tika īstenoti 6 projekti – “Eiropa ienāk skolā”, “Prāta valoda”, “The second breath”, “Es kā tu”, “Chemical Brains online” un “STEM coctail”.

Mūsu skolēnu atsauksmes:

“Koncerts nebija pārāk garš, bija jauks mūzikas pavadījums, daudz nominantu, organizētāji parūpējās par to, lai nebūtu garlaicīgi, kā arī bija skaists zāles noformējums. Jutāmies tiešāmkā īpaši viesi.”

Margita, 11.a klase

“Pasākums notika patīkamā gaisotnē.. Patīkami bija tas, ka organizatori prasīja arī pašiem jauniešiem jautājumus, lai labāk izprast to vēlmes. Tāpat arī, piedaloties forumā, sapratu, cik daudz ir aktīvu jauniešu un interesantu realizēto ideju, tas mudina turpināt izpausties un darboties.”

Amanda, 11.a klase

“Pasākums netika ļoti ievilkts, tas priecē. Starp nominācijām uzstājās grupa, par kuru agrāk nebiju dzirdējusi (“Another tuesday”), un esmu patīkami iepriecināta, ka tādi radoši un talantīgi jaunieši parāda sevi publikas priekšā.”

Aurēlija, 11.a klase

Esam pateicīgi par uzaicinājumu un lielisko iespēju jautri pavadīt vakaru, kā arī iespēju veidot jaunus kontaktus, komunicējot ar visaktīvākajiem Rēzeknes pilsētas jauniešiem.

Līga Reidzāne, Darja Kairiša,
11.a klases skolnieces, foruma dalībnieces
Foto: I.Ševčuka