13.aprīlī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas 12. klases skolēnu komanda “Iniciatīva” (Reinis Kristiāns Ostrovskis, Paula Viļuma un Santa Latiševa – Čudare) sīvā cīņā ieguva 2. vietu Projektu Vadības čempionātā, ko organizēja IMPA Young Crew Latvia un Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija ar Swedbank, RISEBA un citu uzņēmumu atbalstu.

Pirms došanās uz čempionāta finālu skolēni piedalījās projektu vadības atlases kārtā tiešsaistē, sniedzot atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar projektu vadību. Pusfinālā piedalījās 7 ATV komandas, no kurām komanda “Iniciatīva” 63 Latvijas skolu komandu konkurencē izcīnīja iespēju doties uz Projektu vadības čempionāta finālu.  Sešām finālistu komandām no dažādām Latvijas pilsētu skolām (Rīgas 64. vidusskola, Rīgas Valsts 3. un Rīgas Valsts 1. vidusskola, Jelgavas Valsts ģimnāzija, Liepājas Raiņa 6. vidusskola un Krimuldas vidusskola) tika dota problēmsituācija projektu vadības ietvaros, kas bija jāatrisina 4 stundu laikā un jāizveido prezentācija par paveikto darbu. Mūsu skolēni godam pierādīja to, ka ir pelnījuši būt labāko vidū, jo viņi ne tikai prasmīgi un radoši izstrādāja projekta plānu, bet arī spēja to godam prezentēt un aizstāvēt, atbildot uz visiem žūrijas jautājumiem!

Patiesi lepojamies ar mūsu skolēnu teicamajiem rezultātiem un vēlam veiksmi arī turpmāk. Paldies klases audzinātājai Marutai Krustānei par atbalstu un ieguldīto darbu.

Vineta Pavlova,
ATV angļu valodas skolotāja