Sniegotajā 3. decembra pēcpusdienā katram 10. klašu skolniekam, sēžot mājās pie datora, bija iespēja piedalīties mūsu skolas 12 B . klases skolnieku –Sofijas, Dagnijas un Jāņa – rīkotajā jauniešu iniciatīvu projektā „Mans budžets ir mans spēks”.

Šī projekta nodarbības ietvaros dalībniekiem, kuru bija vairāk par 40, bija iespēja pilnveidot savas zināšanas par to, kas ir budžets un kā to plānot. Nodarbības laikā notika arī biznesa plānošanas spēle. Šajā aktivitātē jaunieši tika sadalīti grupās, un viņiem bija jāveic izvēles, jāstrādā kā vienam veselumam un jāaprēķina gan ieņēmumi, gan izdevumi. Pēc pasākuma vairāki jaunieši atzina, ka šis projekts ir viņiem sniedzis jaunas zināšanas, kā arī atzina, ka vēlētos uzsākt plānot savu budžetu un ieteikt to arī savai ģimenei.

Tā kā šobrīd nav iespējams satikties klātienē, tad gan pasākuma norise, gan projekta plānošana notika attālināti. Projekta darba grupas dalībnieks Jānis atzīst, ka „tas bija pārbaudījums, bet neviens šķērslis nav nepārvarams. Projekta iestrādes bija izveidotas jau laikā, kad varējām tikties klātienē, bet vairākus plānus nācās pārveidot un pielāgot, lai tie būtu iespējami tiešsaistē. Kopumā tā ir laba pieredze mums kā organizatoriem. Visu organizatoru vārdā vēlos vēlreiz pateikties dalībniekiem par dalību, un ceram, ka projektā gūtās iemaņas noderēs ikkatra dalībnieka ikdienā!”

Konkursam noslēdzoties, katras komandas darbs tika izanalizēts. Nomināciju  “Visprecīzākā komanda” ieguva Romāns Bažanovs, Madara Murāne, Edgars Rumbinieks un Andris Geduss, bet titulu “Visaktīvākā komanda” – Alberts Mārtiņš Grins, Jana Jeršova, Maksims Šestakovs un Jekaterina Jurjeva,! Apsveicam!

Jānis Platacis,
projekta organizēšanas komandas pārstāvis