Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas 4 skolēni – Emīls Šmits, Keita-Emīlija Orlovska, Dita Kataja-Paegle un Madara Murāne ir ieguvuši lielisku iespēju būt 27 Latvijas skolu jauniešu vidū, kuri turpmāko 6 mēnešu laikā  piedalīsies  Latvijas Debašu asociācijas “Quo Tu domā?” projektā “Debašu Līderu skola”, kas sadarbībā ar “British Council” tiek organizēts jau ceturto gadu.

Projekta “Debate leader school” laikā jaunieši un skolotāji no visas Latvijas apgūst tādas debašu prasmes kā publisko runu, argumentāciju, loģisko un kritisko domāšanu, medijpratību,  papildina savas zināšanas valsts ekonomikas, politikas, sociālajā, izglītības un citās jomās, kā arī praktizē un pilnveido svešvalodas, jo nodarbības un debates notiek angļu valodā.

Papildus debašu darbnīcām un turnīriem skolēniem ir iespēja piedalīties izglītojošās lekcijās un meistarklasēs, tikties ar mūsdienu līderiem no biznesa, politikas un mediju vides un iepazīties ar Eiropā atzītiem debašu treneriem – tiesnešiem.

14.11.2020. “Quo Tu domā?” organizēja projekta dalībniekiem pirmo debašu turnīru “World schools debate”, kurā ATV skolēns Emīls Šmits tika nosaukts kā viens no labākajiem turnīra debatētājiem.

Lai jauniešiem veicas arī turpmākajos turnīros un debatēšanas mākslas apguvē!

Rakstu sagatavoja Vineta Pavlova