Vēl 2020.gada oktobrī Eiropas kodēšanas nedēļas pasākumu  ietvaros ATV skolēni piedalījās izaicinājumā, sadarbojoties ar Spānijas un Turcijas skolēniem. Skolēni, kas ar prieku iesaistījās izaicinājumā, ir ATV un Spānijas IES La Marxadella skolas koordinētā eTwinning projekta “Change the game yourself!” dalībnieki.

Piedaloties Code Week 4 All Challenge, skolēni izstrādāja kopīgi viktorīnu par digitālajām pratībām un nosacījumiem, kas jāievēro, lietojot internetu. Spānijas skolēni izstrādāja jautājumus, Latvijas skolēni tos laboja un izvēlējās labākos un interesantākos, un izveidoja viktorīnu Kahoot vidē. Pēc tam Turcijas skolēni izspēlēja šo viktorīnu un sniedza atsauksmes. Viktorīnas jautājumi bija saistīti ar drošību digitālā vidē. Latviju pārstāvēja Ilārija Ševčuka, Alberts Mārtiņš Grins, Sofija Bartuša, Keita Emīlija Orlovska, Nikola Elizabete Mietule, Nataļja Saško, Madara Murāne, Dita Kataja-Paegle un Terēze Maksimova.

Šonedēļ tika piešķirts sertifikāts un atzinība par dalību!

Skolēni arī tagad  turpina aktīvu dalību eTwinning projekta “Change the game yourself!” noslēdzošajā posmā un  kopīgi ar skolēniem no dažādām valstīm – Spānijas, Turcijas, Čehijas, Polijas un Bulgārijas- izstrādā datorspēli. Tagad Latviju pārstāv jau 12 skolēni – iepriekš izveidotajai komandai ir piebiedrojušās arī Darja Grigorjeva, Jekaterina Jurjeva un Jana Jeršova. Gaidīsim gatavās datorspēles, lai varētu kopīgi izmēģināt!