10. maijā Daugavpils RTU filiālē notika izgudrojumu un inovāciju izstāde “MINOX Latgale”, kurā piedalījās arī 3 ATV skolēni: Ēriks Meteļskis, Aleksandrs Iļjins un Viktorija Semule.

Jau septīto reizi Latvijā, bet pirmo reizi Daugavpilī notiek izstāde, kurā ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem izgudrojumiem un inovatīviem risinājumiem, klātienē tikties ar to autoriem un piedalīties dažādās aktivitātēs. Izstādes laikā savus inovatīvos projektus demonstrēja individuālie izgudrotāji, vadošie pētniecības institūti un augstskolas, inovatīvie uzņēmumi, kā arī jaunieši un skolēni.

Izstādē tika prezentēta 21 inovatīva un radoša ideja, taču vērtēšanas komisija īpašu uzmanību pievērsa ATV 11.klases skolnieces Viktorijas Semules prezentētā drona stabilizācijas sistēmai. Viktorijas izgudrojums tika augsti novērtēts un ieguva nomināciju kā ” Augstākais komercializācijas potenciāls”.

Piedalīšanās izstādē deva skolēniem nenovērtējamu pieredzi, iedvesmu turpmākiem izgudrojumiem un pārliecību saviem spēkiem!

Vineta Pavlova
ATV 11.klases audzinātāja