2021.gada nogalē Rīgas Mākslas un mediju tehnikums rīkoja konkursu “Jaunais Medijs 2021”, kura mērķis bija popularizēt aktuālo mediju tehnoloģiju lietošanu jauniešu vidū un atbalstīt radošas pieejas moderno mediju satura veidošanā. Konkursā jaunieši startēja 3 kategorijās: fotogrāfija, video filma un animācijas filma.

ATV 12.Bklases skolēns Daniils Kijaško izcīnīja 1.vietu kategorijā video filma par tēmu “Skolas dzīve” un balvā ieguva fotokameru Sony ZV-E10L APS-C. Pēc piedalīšanās konkursā Daniils stāsta: “Es nolēmu piedalīties, jo notika neticama sakritība vai drīzāk likteņa pirksts – man tajā laikā jau bija izveidota pilnīgi gatava un samontēta mūzikas videofilma, kas atbilda tēmai “Skolas dzīve”. Es atsūtīju savu darbu īsti ne uz ko necerot, un, kad uzzināju rezultātus, patiešām neticēju, ka ieguvu galveno balvu. Esmu priecīgs, ka mūsu skola gan ar savu vārdu, gan vienkārši caur kameras objektīvu tika atzīta Vislatvijas konkursā, jo bez unikālās Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas attieksmes pret skolēniem šī uzvara nebūtu iespējama.”

No sirds priecājamies un apsveicam Daniilu ar uzvaru un vēlam jaunus sasiegumus, radošus un iedvesmojošus darbus arī nākotnē!

Saite uz video: https://youtu.be/XR-5MqLNzlA

Saite uz konkursu un visu finālistu darbiem: https://www.rmmt.lv/jaunais-medijs-2021/