28. oktobrī  biedrība “Viedokļu līderu skola” organizēja tiešsaistes diskusiju “Konfliktu risināšana. Vai mums būtu jāuzņem bēgļi? Vai mēs varam izlikties, ka bēgļu situācija Eiropā mūs neietekmē?”.

Diskusija notika angļu un latviešu valodā Zoom platformā, kurā piedalījās skolēni un skolotāji no Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas, Maltas vidusskolas, kā arī Fulbright un Flex programmu absolventi un dalībnieki, ASV vēstniecības pārstāvji,  žurnālisti, kopienu līderi no Latvijas un ASV. Diskusijas laikā dalībnieki pauda savu viedokli par bēgļu situāciju Latvijā, Eiropā un pasaulē, dalījās savos pieredzes stāstos un nonāca pie atziņas, ka galvenais mūsdienu pasaulē ir nestāvēt malā, nebūt vienaldzīgiem un neizlikties, ka bēgļu problēma mūs neskar, bet gan aktualizēt un mēģināt kopīgiem spēkiem risināt šo problēmu.

Vēlamies pateikties biedrībai “Viedokļu līderu skola”, kura ar ASV vēstniecības Rīgā Mazo grantu programmas projekta “Starptautiskās sadarbības uzlabošana starp Latvijas un ASV kopienām, izmantojot tiešsaistes diskusijas” atbalstu deva iespēju piedalīties šajā vērtīgajā un izzinošajā diskusijā.

Ar nepacietību gaidīsim nākošo diskusiju decembrī!

Informāciju sagatavoja Vineta Pavlova
atbilīgā skolotāja par starptautiskajiem sakariem un projektiem