No 13.-15.augustam ATV skolnieces Valērija Lavrenova un Ermīne Krustāne piedalījās neformālajās apmācībās “Esi Uzņēmējs 3”, ko organizēja Rēzeknes novada Izglītības un uzņēmējdarbības speciālisti.

Apmācības iesākās ar iepazīšanos starp dalībniekiem, liela daļa no kuriem piedalījās šajās apmācībās pirmo reizi. Dienas gaitā jauniešiem bija iespēja ne tikai iegūt jaunas zināšanas uzņēmējdarbībā, bet arī gūt pozitīvas emocijas, neskatoties uz laikapstākļiem. Ģenerējām idejas, plānojām, prezentējām!

Otrajā neformālo apmācību dienā jaunieši pabija ciemos pie “Svilpauniekiem”, kur vadītājs pastāstīja par savu uzņēmumu, nākotnes plāniem un lielo vīziju. Jauniešiem bija iespēja arī apskatīt vietējo militāro bāzi, kur uzzināja, kādas iemaņas un rakstura īpašības ir nepieciešamas gan armijā, gan uzņēmējdarbībā. Dienas izbraukums noslēdzās ar foto orientēšanos pa Lūznavu, kas ļāva jauniešiem uzzināt vairāk par Rēzeknes novadu, kā arī saliedēties savās komandās!

Trešajā dienā notika nodarbības mārketingā, kā arī pieredzes apmaiņa par apgūto. Visiem dalībniekiem tika izsniegti apliecinājumi par piedalīšanos neformālajās apmācībās!

ATV skolniece Ermīne Krustāne