Jau oktobra sākumā Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola uzsāka jaunu eTwinning projektu “Well-being vibes”, kura ietvaros tiks uzlabota skolas vide skolēnu un skolotāju labbūtības veicināšanai. Kopā ar ATV šo projektu dibināja Polijas vidusskola Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie un kā partneri darbosies Turcijas skolas  Vali Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi, KASTAMONU FEN LİSESİ, Yatağan Şehit Engin Yalçın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, kā arī Rumānijas skola Colegiul Economic Hermes București un Itālijas skolas Scuola Statale Secondaria di I Grado “Da Vinci-Nucula” di Terni.

Oktobris ATV skolēniem iesākās rosīgi – ar rudenīgu un dažviet baigu dekorāciju izveidi. Katra klase saņēma savu norādīto “stūrīti”, ko izdaiļot, un skolā parādījās rudenīgas lapas, zirnekļu tīkli, izrotāti zari un mīļi, nedaudz apjukuši sikspārņi.

31.oktobris ieviesa zināmas pārmaiņas skolēnu un skolotāju izskatā – daudzi nomainīja ierasto imidžu uz savādāku. Stundas apmeklēja un cītīgi vadīja eņģelīši un velniņi, pasaku tēli un filmu varoņi. Daži no viņiem pat vadīja stundas!

Vai labbūtība uzlabojās? Spriediet paši, ielūkojoties ATV rudenīgajās dekorācijās un noskaņojumā!