Nenogurstošs, radošs skolēnu, skolotāju, sadarbības partneru darbs ir vainagojies ar panākumiem – Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola ir ieguvusi “eTwinning Skola” statusu 2021.-2022.gadam!

ATV nu jau divus gadus aktīvi darbojas eTwinning kopienā, realizējot dažādus projektus, iesaistot un apmācot gan skolēnus, gan skolotājus. Pa šo darbības laiku par partneriem ir bijušas skolas no Turcijas, Portugāles, Čehijas, Polijas, Spānijas, Bulgārijas un Ukrainas.

Pirmais vērienīgākais eTwinning projekts, par ko ATV saņēma arī Nacionālo kvalitātes sertifikātu, bija “A flower that heals” (“Zieds, kas ārstē”). Šī projekta ietvaros skolēni pētīja ārstniecības augus, ievāca tos un popularizēja rezultātus skolā, veidoja ārstniecības augu e-grāmatas. Patlaban tiek īstenots eTwinning projekts “Change the Game Yourself!” (“Maini spēles noteikumus pats!”), kas veltīts jauniešu iesaistīšanai plašajā IKT pasaulē. Projekts tuvojas savai noslēguma stadijai, un skolēniem no 6 dalībvalstīm, sadarbojoties starptautiskās komandās, ir nepieciešams izveidot vienkāršas spēles par IKT tematiku.

Pagaidām Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola ir vienīgā skola Rēzeknē, kas saņēmusi “eTwinning Skola” statusu, bet drīzumā tai noteikti pievienosies arī plašāks skolu pulciņš.

Pateicoties eTwinning projektu īstenošanai un organizētajām apmācībām, gan ATV skolēni, gan skolotāji ir guvuši jaunu pieredzi, idejas un iedvesmu sadarbībai. Novēlēsim viņiem arī turpmāk aktīvi iesaistīties eTwinning kopienas dzīvē!