28.septembrī Daugavas stadionā (Rēzeknē) tikās Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas divpadsmito klašu, Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas devītās klases un Jaunjelgavas vidusskolas devītās klases skolēni eTwinning projekta “Draudzīga Sportiska Veselība” ietvaros. Projekts tapa eTwinning semināra Valmierā laikā, un šī semināra galvenais nolūks bija vairāk iesaistīt skolēnus projektu organizēšanas un rīkošanas procesā.

Katra no skolām-dalībniecēm bija sagatavojusi trīs jautras stafetes, kurās piedalījās jauktās komandas no visām trim skolām. ATV skolēni darbojās gan kā tiesneši, gan kā fotogrāfi, gan arī kā deju skolotāji, pasākuma beigās novadot kopīgu deju visiem dalībniekiem. Pasākums norisinājās stadiona “Daugava” telpās, nodrošinot skolēnus ar gaišu, plašu un mūsdienīgu telpu. Pasākuma noslēgumā organizētāji – skolēni Katrīna, Kristers un Sandija – paziņoja komandas, kuras ieguva vislielāko punktu skaitu. Tomēr galarezultātā uzvarēja draudzība, skolas apmainījās ar saldām dāvanām, kā arī uzcienāja visus klātesošos ar saldumiem.

Draudzīgā sportošana labi pieskaņojās arī Eiropas skolu sporta dienas pasākumiem, kuri tika rīkoti septembra noslēgumā arī daudzās Latvijas skolās.

Nākamais posms paredzēts tiešsaistē – skolēni organizēs tikšanos ar veselīga uztura speciālistiem un īstenos dažādas aktivitātes, kas piemērotas tiešsaistes formātam.

Turpinājumā – īss foto ieskats pasākuma aktivitātēs!