Sestdien, 9.oktobrī, Rīgā norisinājās “Nacionālā eTwinning konference 2021”, kuras gaitā tika prezentēti un apbalvoti seši labākie aizvadītā mācību gada eTwinning projekti. Balvas tika sadalītas 3 nominācijās – labākais starptautiskais projekts, labākais nacionālais projekts un skatītāju simpātija. Pasākuma gaitā skolēni un skolotāji gan klātienē, gan attālināti demonstrēja savus projektus un to rezultātus. Skolotājiem tika nodrošinātas apmācības par medijpratības un tiešsaistes tēla tēmām, bet skolēni šajā laikā varēja izmēģināt virtuālās realitātes spēles.

Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas īstenotais projekts “Change the Game Yourself!” kļuva par labāko starptautisko eTwinning projektu aizvadītajā mācību gadā, kā arī saņēma skatītāju simpātiju balvu. Lepnums par paveikto, patīkamie pārsteigumi un saņemtā atzinība tiešām veidoja svētku sajūtu!

Projekts “Change the Game Yourself!” tika paredzēts dalībnieku IT prasmju uzlabošanai un redzesloka par IT nozari paplašināšanai. Dalībnieki izstrādāja logotipus, spēles, IT profesiju dzimtas kokus. Projektu vadīja un koordinēja Latvijas un Spānijas skolas, piedaloties arī Turcijas, Bulgārijas, Čehijas un Polijas skolām. Projekta vadītāja Latvijā – Sandra Trošina, iesaistītie dalībnieki no Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas – Alberts Mārtiņš Grins, Dita Kataja-Paegle, Ilārija Ševčuka, Keita Emīlija Orlovska, Madara Murāne, Nataļja Saško, Nikola Elizabete Mietule, Sofija Bartuša, Terēze Maksimova, Darja Grigorjeva, Jekaterina Jurjeva un Jana Jeršova. Sīkāku informāciju par projektu var iegūt šeit – https://atv.rta.lv/nosledzies-atv-koordinetais-etwinning-projekts-maini-speles-noteikumus-pats/