Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas īstenotais eTwinning projekts “Zieds, kas ārstē” (“A flower that heals”) ne tikai sekmīgi tika pabeigts, bet arī ieguvis Nacionālo kvalitātes sertifikātu!

Projekta gaitā skolēni no Latvijas, Turcijas un Portugāles iepazinās ar savā apkārtnē esošajiem ārstniecības augiem, mācījās tos kaltēt un uzglabāt, izzināja to ārstnieciskās īpašības un iespējami bīstamās īpašības.

Projekta novērtētāji atzīmēja, ka skolēni ne tikai apguva jaunas zināšanas, bet arī tika mudināti radoši darboties, izstrādājot projekta logotipus (par kuriem pēcāk tika balsots). Skolēniem bija nepieciešams apgūt jaunas tehnoloģijas (logotipu izstrādei, e-grāmatu veidošanai un vienkārši saziņai eTwinning vidē). Īpaši tika novērtēts tēju izgaršošanas pasākums, ko īstenoja latviešu skolēni un skolotājas pagājušā semestra izskaņā.

Projektam ir gan sava eTwinning lapa (atvērta ikvienam eTwinning lietotājam un atrodama adresē https://twinspace.etwinning.net/89079/home), gan arī sava Facebook grupa (kurā esošo informāciju un fotogrāfijas var aplūkot šeit – https://www.facebook.com/groups/363465474370429). Šis projekts ieguva atzinību arī partnervalstīs, un patlaban tam tiek veidots turpinājums – Erasmus+ projekts par ārstniecības augiem.

Projekta rezultātā tika izveidotas 2 e-grāmatas par ārstnieciskajiem augiem. Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas izstrādātā e-grāmata aplūkojama šeit – http://anyflip.com/vbuy/wnrz/, un Portugāļu partneru izstrādātā e-grāmata ir pieejama šeit – http://online.fliphtml5.com/ncyeq/zjsl/.

Apsveicam visus projekta dalībniekus – Agniju Loginu, Ermīni Krustāni, Irinu Adeļeviču, Isabellu Kropačovu, Lidiju Prohovsku, Lieni Strankali, Sandru Trošinu, Santu Murāni, Valēriju Lavrenovu, Viktoriju Maksimovu, Viktoriju Urbanoviču un Vinetu Pavlovu! Atsevišķs paldies arī tiem skolēniem un skolotājiem, kas piedalījās pasākumos un atbalstīja projektu!