ATV 2020/2021 mācību gada ietvaros sadarbībā ar Spāniju realizē eTwinning projektu “Change the game youself!” (Maini spēles noteikumus pats!). Kopā ar Latvijas un Spānijas skolēniem projektā darbojas arī Turcijas, Bulgārijas, Čehijas un Polijas. Projektā kopumā ir iesaistīti 109 skolēni, Latviju pārstāv 10 skolēni – Alberts Mārtiņš Grins, Artjoms Guļbenovs, Dita Kataja-Paegle, Ilārija Ševčuka, Keita Emīlija Orlovska, Madara Murāne, Nataļja Saško, Nikola Elizabete Mietule, Sofija Bartuša, Terēze Maksimova.

Skolotāji un skolēni ikdienā sadarbojas Slack un Whatsapp vidēs, ir izveidota plaša TwinSpace vide (twinspace.etwinning.net/122668/home), kura ir pieejama publiskai apskatei ikvienam, kurš ir reģistrēts etwinning.net lietotājs.

Projektā paredzēts izstrādāt projekta logotipus un balsot par vienu logo, piedalīties Eiropas Kodēšanas nedēļā, rīkot kopīgas video sesijas, izstrādāt kopīgus projektus STEM jomā un izveidot spēles. Visi skolēni darbojas internacionālās komandās un mācās rast kopīgu valodu ar saviem komandas biedriem, lai kopīgi efektīvi veiktu uzdevumus.