Vasaras saulgriežos dienasgaismu ieraudzīja mūziķes Lauras Kalvānes, kuras dzimtā puse ir Ludza, videoklips dziesmai “Par vosoru Latgolā”. Videoklipa filmēšanā piedalījās un tajā ir redzamas arī divas Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas (ATV) jaunietes – Valērija Lavrenova (absolvēta 11.a klase) un Agnija Logina (absolvēta 12.a klase).

Dziesmas videoklipa radošā komanda ir Edmunds Kadakovskis, Raivis Isakovičs un Valērijs Dzevaltovskis. Aktieru lomās iejutās Jorens Losevičs un Meredita Pokule, Valērija Lavrenova, Raivis Isakovičs un Agnija Logina. Videoklips tika filmēts Ciblas un Ludzas novados un Rēzeknē.

Kā stāsta Valērija, tad šī viņai bija jauna pieredze, jo pirms tam nebija piedalījusies videoklipa filmēšanā. “Visinteresantākais bija pats filmēšanas process, jo nav nemaz tik viegli justies brīvi kameras priekšā un parādīt īstas emocijas, lai arī skatītājs saprastu videoklipa vēstījumu,” atceras jauniete. “Gadījās arī humora pilni mirkļi, piemēram, smieklīgi bija tas, kā puiši pa pļavu stumdīja žiguli, lai atrastu pareizos leņķus filmēšanai.”

“Biju ļoti pārsteigta, kad ieraudzīju videoklipu, jo, pateicoties Edmundam un Raivim, galarezultāts sanāca ļoti labs. Gan filmēšanā, gan montēšanā puiši pacentās, protams, liela loma videoklipā ir arī scenārijam, kura galvenās pamatidejas autors ir Raivis. Liels pārsteigums par to,  ka klipa skatījumu skaits Facebook.com pat apsteidz vairākas  populāras Latgales grupas,” stāsta Valērija, atzīstot, ka viņai ļoti patīk Lauras Kalvānes radītā dziesma, ko tagad klausoties bez apstājas.

Jauniete atzīst, ka labprāt nākotnē filmētos vēl kādā videoklipā, jo viss radošais process ir ļoti iedvesmojošs un galarezultāts sniedz gandarījumu par komandas labi paveiktu darbu.

Rakstu sagatavoja Inga Kaļva-Miņina.
Foto – ekrānšāviņi no videoklipa