Š.g. 1.novembrī mūsu skolas skolēni – Valērija Orlova, Valeriana Golovinska, Valērija Stupaka un Daniils Petrovs  – īstenoja jauniešu iniciatīvas projektu “The second breath”, kurā vidusskolas skolēni aktīvi un lietderīgi pavadīja savu brīvo laiku sportojot. Jaunieši ieelpoja svaigu gaisa malku, no jauna atklājot iespēju aktīvi nodarboties ar sportu. Iniciatīvu projektā piedalījās skolēni arī no citām Rēzeknes izglītības iestadēm, visas aktivitātes norisinājās Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta kompleksā.

Skolēni jautri dejoja zibakcijā (flešmobā), komandās sacentās stafetēs, piedalījās nodarbībā ar profesionāliem treneriem, spēlēja netradicionālās sporta un saliedēšanās spēles, kā arī pārbaudīja savas zināšanas Quizizz testā. Projekta noslēgumā dalībnieki tika apbalvoti, saņemot dāvanas, kas motivēs jauniešus turpināt sportot un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku.

Jaunieši iedziļinājās sporta vidē un pierādīja sev, ka mūsu morālais un fiziskais stāvoklis ir atkarīgs no mūsu vēlmes sportot, atrada domubiedrus, kas spēs viens otru motivēt arī turpmāk.

Dalībnieki atzinīgi novērtēja iespēju, ieteicot pēc iespējas biežāk rīkot tāda veida pasākumus, kas dod iespēju atklāt sevi no citas puses, izmēģināt sevi sportojot un uzsākt aktīvu dzīvesveidu.

Liels paldies treneriem – Kristīnei Bogdanovai un Aivaram Kaupužam –  par sadarbību un ļoti noderīgām un sportiskām nodarbībām!

Valērija Orlova,
projekta iniciatore un foto autore