Š.g. 20. septembra novakarē motivētie Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas skolēni (Viktorija Maksimova, Jānis Platacis, Santa Murāne, Liene Strankale, Kristīne Rogozova un Viktorija Ratkeviča) devās uz pasākumu “Panākumu skola”, kurš notika Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”.

Semināru organizēja Latvijas Darba devēju konfederācija un Coca-Cola HBC Latvija. Semināra mērķis bija veicināt un izveidot noderīgu kontaktu loku, nodot nepieciešamās zināšanas karjeras un turpmākās dzīves labiekārtošanā mūsdienu pasaulē, t.i., mūsdienu ekonomiskajā un tehnoloģiskajā situācijā.

Parr saviem veiksmes stāstiem un arī neražām mums pastāstīja četras iedvesmojošas un ļoti dažādas personas. Mūziķis un “Eirovīzijas 2016” dalībnieks Justs Sirmais mums pierādīja, ka mēs redzam tikai veiksmīgo iznākumu, nevis grūto ceļu līdz panākumiem. Alise Pabērza, kura ir populārā festivāla “Summer Sound” un “FuckUp Nights” Rīga sabiedrisko attiecību vadītāja, motivēja mūs nebaidīties kļūdīties un pati pastāstīja par savām neveiksmēm. Jauniešu iniciatīvu organizācijas “Global Shapers Riga” dibinātāja un programmu vadītāja riska kapitāla fondā “Overkill Ventures” Diāna Lāce mūs mudināja sasniegt savu karjeru vairākos, ļoti nopietnos soļos, neaizmirst fokusēties uz vienu lietu, kuru ļoti vēlies, un būt uzmanīgam sociālajos tīklos, jo tie var salauzt nākotnes karjeru. Dinārs Zāģers, fitnesa treneris, ļāva mums saprast, cik lielu vietu mūsu dzīvē aizņem kustība, un motivēja mūs nekad nepadoties.

Semināra noslēgumā jauniešiem tika dota iespēja turpināt sarunu un uzdot sev interesējošus jautājumus. Seminārs motivēja jauniešus un daudziem palīdzēja izvēlēties nākotnes ceļu.

Viktorija Maksimova,
ATV Skolēnu parlamenta dalībniece, 11.A klases skolniece