Kā jau vienmēr mūsu skolas aktīvie skolēni gan piedalās, gan arī paši organizē pasākumus un projektus. Š.g.12.oktobrī tika realizēts jaunieši iniciatīvas projekts “Healthy Snacks”, kurā skolēni paši izmēģināja veselīgu, radošu un galvenokārt garšīgu uzkodu pagatavošanu. No katras klases piedalījās 2 komandas pa 3 cilvēki. Uzdevums realitātē izrādījās grūtāks nekā skolēni domāja, jo no sniegtajiem produktiem (rieksti, melnā šokolāde, augļi, jogurti un medus) bija jāsagatavo pievilcīgu izskatā un garšā uzkodu, ko vērtēja speciāli atlasīta žūrija. Protams, neizpalika arī bez profesionāla atbalsta, tāpēc uz pasākumu tika pieaicināta arī uztura speciāliste Viktorija Zakarkeviča, kura vieglā un saprotamā valodā izstāstīja jauniešiem par pareizas ēšanas ieradumiem un mītiem.

Pirmo godalgoto vietu ieguva 10.b klases komanda “Zaļie brokoļi”, otro godalgoto vietu ieguva 11.b klases komanda “Mandeļu savienojums” un trešo – 10.a klases komanda “Veselības buļbas”, papildus balvu par pirmo vietu kahoot testā no uztura speciālistes saņēma 11.a klases skolniece Nataļja Saško.

Šis bija vienpadsmitās klaes skolnieču Ilārijas Ševčukas, Terēzes Maksimovas, Valērijas Orlovas un Katrīnas Skuteles pirmais jauniešu iniciatīvu projekts.

Katrīna Skutele,
projekta komandas dalībniece
Foto: Katrīna Skutele