Ar krāšņiem ziediem un skanīgām dziesmām nosvinēts nu jau devītais 1.septembris Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā, kopā pulcinot 118 skolēnus!

Šogad pasākumā jaukas runas un novēlējumus teica Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne Iluta Arbidāne, RTA Inženieru fakultātes dekāns Artis Teilāns un Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas direktors Aivars Vilkaste. Tika dziedātas un spēlētas dziesmas Laimas Loretas Treikules un Deņisa Oļševska  izpildījumā. Pasākuma noslēgumā katra klase piedalījās nu jau tradicionālājā klašu foto un kopbildes veidošanā un vēlāk devās pie savas audzinātājas uz klases stundu: Sandra Trošina (10.A), Ilze Kuhaļska (10.B), Vladislavs Klepikovs (11.A), Irēna Batare (11.B), Vineta Pavlova (12.A) un Maruta Krustāne (12.B).

2023./2024. mācību gadu Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā uzsāk 42 desmito klašu skolēni, arī skolas kolektīvā ir izmaiņas, darbu uzsāk jauni skolotāji: Vita Seņkāne (sporta skolotāja), Ermīne Krustāne (programmēšanas skolotāja) un Ilona Romanovska (bioloģijas skolotāja).

Sveicam visus mūsu skolēnus, vecākus, skolotājus un skolas darbiniekus, jauno mācību gadu uzsākot!

Ermīne Krustāne,

ATV skolotāja

Autores foto